OSIĄGAMY WYZNACZONE CELE

HISTORIA SUKCESU AIRPARTNER

Stawiamy na jakość

Nasza firma od wielu lat jest wiodącym zakładem zajmującym się sprzedażą i usługami branży lotniczej. Zatrudnia kadrę techniczną z doświadczeniem o wysokich kwalifikacjach zawodowych, posiadających licencje obsługi i napraw sprzętu lotniczego.

W naszej pracy stawiamy na ciągłe udoskonalanie procesu technologicznego produkcji naszych wyrobów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Na rynku działamy od 1991 r.

Firma powstała w 1999 roku w oparciu o zakup i przejęcie dotychczas wykonanej produkcji samolotów „AN-2” oraz częściowej M-18 „DROMADER” wraz z częściami zamiennymi po restrukturyzacji Zakładu WSK „PZL- Mielec” Sp.z.o.o.Siedziba firmy mieści się na lotnisku w Mielcu /Podkarpackie/ Hangar nr 22 i jest w regionie południowo-wschodniej Polski największą składnicą części lotniczych w/w samolotów.

W ciągu tych kilku lat działalności zdobyliśmy sobie pozycje niekwestionowanego lidera w sprzedaży samolotów i części lotniczych. Taka sytuacja nakłada na przedsiębiorstwo obowiązek rzetelnego zaspokajania potrzeb naszych Klientów rynku krajowego jak i zagranicznego. Na bieżąco śledzimy dokonania rynku, reagując na wciąż nowe potrzeby i wyzwania. W związku, z czym dokładamy wszelkich starań, aby sprostać temu zadaniu i spełnić oczekiwania naszych odbiorców gwarantując im zadowolenie i satysfakcję.

WIERZYMY W NASZ ZESPÓŁ